מונטיפיורי 1,3,7,9 - קרית אונו

מונטיפיורי 1,3,7,9, קרית אונו

מגוון דירות במתחם היוקרתי

סוגי דירות: דירה / דירת גן / לופט / מיני פנטהאוז / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3/4/5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 104

 

פרויקט מונטיפיורי בקריית אונו הינו חלק ממתחם יוקרתי, המתוכנן בהתאמה לשכונה האיכותית והנוסטלגית מפעם. הפרויקט הייחודי בתכנון אשדר בוטיק, הוא פרויקט המשלב בדיוק רב בין הסממנים של השכונה הישנה והטובה ובין קו מודרני המציע יוקרה אלגנטית במיטבה. הפרויקט הוא עוד דוגמא לתהליך ההתחדשות העירונית שעוברת העיר ומהווה דוגמא נוספת לפעילותה של אשדר בוטיק, זוכת המקום הראשון בפרס התחדשות עירונית לשנת 2017-2018.

 


LIFESTYLE
סגנון החיים שמציעה קריית אונו הוא סגנון התואם את פרברי היוקרה ברחבי הגלובוס. דגש רב מקבלים חיי קהילה ערכיים, שקט ופרטיות, תוך זיקה מתמדת לאורח חיים איכותי ונינוח, בשילוב נגישות גבוהה למטרופולין. מונטיפיורי, בפרט, הוא פרויקט, שמהדק עוד יותר את סגנון החיים הייחודי הזה, כשמציע חוויית מגורים מתקדמת, הצמודה למגמות המגורים הבינלאומיות ומדגישה בכך עוד את מעטפת הנוחות.

 


EXCLUSIVE
בכל אחד מבנייני המגורים 5 קומות המציעות דירות 4 ו- 5 חדרים, לצד דירות לופט ייחודיות בגדלים שונים ומערך חניונים תת קרקעיים. הדגש הרב שניתן לתכנון האדריכלי מציב את הבניינים כבנייני מגורים אקסקלוסיביים, בעלי מראה מעודכן ועם זאת כזה השומר על מידה של איפוק. סנטדרט הבניה הגבוה מורגש בכל אחת מהדירות, ומרחבי המגורים המגדירים את חללי הפנים, מציעים חללים רחבי ידיים שתוכננו בקפידה.

 

LOCATION
קריית אונו היא סוג של פרבר מטופח של תל אביב. מי שגר בה מכיר את הנגישות המיידית לעיר הגדולה, ומברך באותה מידה על האפשרות לחוות שקט ופרטיות, הרחק מהכרך הסואן. הקרבה לעורקי התנועה הראשיים מנגישה את קריית אונו לתל- אביב, אוניברסיטת בר אילן ומגוון רחב של מוסדות נוספים, ומייצרת בכך מיקום אסטרטגי לתושביה. פרויקט מונטיפיורי ממוקם בקרבה למוסדות החינוך בשכונה ולשירותים הקהילתיים בה, המדגישים גם הם את מעטפת האיכות שמציע הפרויקט.

 


OLD SCHOOL NEIGHBORHOOD
משהו ישן וטוב. כך מרגישים מי שחוו את השכונה בשנים עברו. שכונת איכות נוסטלגית, שקבצה בתוכה אוכלוסיה איכותית, שירותי קהילה ומרחבים. השכונה בקריית אונו הישנה והטובה מתחדשת, אך שומרת באותה העת על המאפיינים המקוריים שלה. בנייני המגורים של אשדר בוטיק, נשזרים במרקם האורבני של השכונה ונראים חלק אורגני ממנה.

 


DESIGN
קו אלגנטי מוקפד משתלב בסגנון אורבני ויוצר מראה המעניק מקום לשני הסגנונות באותה העת. שילוב הסגנונות שנערך בדיוק ובהקפדה מייצר סגנון אקסקלוסיבי, ייחודי, המגדיר את ארבעת הבניינים ומעניק להם מעטפת ייחודית. חללי הפנים בפרויקט תוכננו כך שמשלבים באופן מדויק בין פונקציונאליות גבוהה ובין קו אסתטי מובחן. הדגש שמקבלים חללי הפנים, שואב השראתו ממגמות העיצוב הבילאומיות ויסייע גם לכם לשאוב השראה ולעצב לעצמכם סגנון אישי, התואם את העדפותיכם וטעמכם.

 


FINE DETAILS
הפרויקט בקריית אונו מאופיין בפרטים מוקפדים, הניכרים בכל חלק בפרויקט, מהחזיתות החיצוניות, החללים הציבוריים ועד חללי הפנים. דירות הלופט תוכננו עם תקרה כפולה, מה שמייצר חלל מרווח, המעניק תחושה של גודל ומרחב. חומרי הגמר נבחרו בקפידה וזאת בכדי לייצר רמת גימורים קפדנית ואיכותית שתלווה אתכם שנים ארוכות. כל פרט נלקח בחשבון וכל בחירה בחומר או בגימור הנה בחירה מנומקת המביאה עמה ערך מוסף לפרויקט.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
מפרט טכני
 • ריצוף גרניט פורצלן 80*80 
 • אסלות תלויות עם מכלי הדחה סמויים 
 • תריסים חשמליים בכל הבית 
 • ברזים מעוצבים 
 • מטבח כולל יחידות בילד-אין וטריקה שקטה
 • משטח אבן קיסר במבחר גוונים
 • כיור מטבח בהתקנה שטוחה (נירוסטה או אקרילי) 
 • אינטרקום מסך טלוויזיה צבעוני 
 • חשמל תלת פאזי 
 • אמבטיה אקרילית 
 • חיפוי קירות עד גובה 2.10 מטר 
 • ארונות אמבטיה כולל מראה
 • דוד שמש 
 • מיזוג אויר דירתי מלא 
 • חניה תת קרקעית
קרא עוד+

על החברה

אשדר בוטיק

מסורת של בנייה

אשדר בוטיק מתמחה בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת ומהווה חלק בלתי נפרד מחברת אשדר מקבוצת אשטרום. ההתמחות והידע רב השנים בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת מאפשרים לאשדר בוטיק לתכנן פרוייקטי בוטיק המאופיינים בבנייה איכותית בעלת אופי אינטימי ולהוביל פרוייקטים מהקלאסיים ועד המורכבים ביותר, ביניהם מגוון עשיר של פרוייקטים מוצלחים שבנייתם כבר הסתיימה.

 


הידע והניסיון הרב של אשדר בוטיק בתחום הבנייה האורבנית ונושא התמ"א 38, מעניקים ללקוחותינו ביטחון כי הפרוייקט מתבצע על ידי טובי המומחים לאורך כל התהליך.

 

סטנדרט הבנייה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים ללקוחות אשדר בוטיק ליהנות מדירה חדשה ואיכותית המספקת חוויית מגורים התואמת את מגמות העיצוב והבנייה בעולם, כל זאת לצד ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים שנהנו מהשירות וכבר גרים בדירה חדשה.

קרא עוד+
שתף
מפה