מוזיר 4 - תל אביב יפו

מוזיר 4, תל אביב יפו

פריסייל! מגוון דירות 2-3 חד' נדירות, בבניין בוטיק מבית אנשי העיר

סוגי דירות: דירה / דירת גן

סוגי חדרים: 2 חדרים / 3 חדרים

פריסייל בכיכר המדינה מהאנשים שבונים את ת"א!
מגוון דירות 2-3 חד' נדירות, בבניין בוטיק מבית אנשי העיר


אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין, מזמינים אתכם לחיות את החלום התל אביבי בפרויקט מוזיר 4, כיכר המדינה.

בואו ליהנות ממחירי פריסייל על מגוון דירות 2-3 חד' ייחודיות, שהפכו למצרך נדיר בצד הזה של העיר, והופכות את הפרויקט לאידיאלי למגורים ומושלם להשקעה!


לדוגמא:
דירות 2 חד'- 45 מ"ר / 65 מ"ר
דירות גן 3 חד'- 77 מ"ר+ גינת אורבנית ענקית של 107 מ"ר
דירות 3 חד'- 77 מ"ר + 13 מ"ר מרפסתבמוזיר 4, תמצאו בניין בוטיק בן 7 קומות בלבד, המתוכנן בהקפדה על ידי "רבין אדריכלים" כך שיתאים בדיוק לאיכות החיים החדשה שלכם ליד כיכר המדינה.כאן תוכלו לגדל את המשפחה באזור המבוקש בעיר - מוקפים גינות ירוקות ומוסדות חינוך, קרובים למקומות הבילוי השווים. ובין קרואסון הגאודה ב"בייקרי", לקפה המעולה של "בוטיק סנטרל", תוכלו ליהנות מחוויית שופינג בבוטיקים הנחשקים של הכיכר.*עסקה יזמית

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אנשי העיר

התחדשות עירונית מתחילה מאנשים

"אנשי העיר" היא חברת בת של קבוצת רוטשטיין נדל"ן, קבוצה בעלת יותר מ- 60 שנות ניסיון של בנייה למגורים, יזום וביצוע אשר מאחוריה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. אנשי העיר, יזמים תלאביבים שבונים את העיר וחיים אותה מאז שנת 2007. עם אהבה ענקית לעיר המדהימה הזו. תל אביב. אהבה שהיא הרבה מעבר לעסקה טובה, השקעה משתלמת או תשואה. שבשמה לא רק בונים בנייני בוטיק שמעשירים את העיר, אלא ממש מתכננים את החיים של אלו שיגורו בהם. חיים של תרבות, לייפסטייל, קהילה ומשפחה. שמחוברים לכל מה שמופלא בעיר הזו, והופך אותה למקום שכל כך כיף לחיות בו.אנשי העיר גאים ליזום ולהוביל את העיר קדימה עם 30 פרויקטים בפחות מעשור! אנשי העיר היא אחת מהחברות הראשונות בישראל שסיימה ואכלסה פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 והראשונה להוציא לפועל פרויקט מסוג הריסה ובניה ברובע 4 בתל אביב.

קרא עוד+
שתף
מפה