בתי יוקרה להשקעה במיאמי - Miami

בתי יוקרה להשקעה במיאמי, Miami

הזדמנות נדירה להשקעה בבתי יוקרה החל מ- 100,000$

סוגי דירות: וילה יוקרתית

סוגי חדרים: 5/6 חדרים

על העסקה

בשכונת בריקל במרכז מיאמי מתוכננים להיבנות בתי יוקרה שפונים לקהל האמריקאי המדורג Class A

הבתים הם כ- 350 מ"ר על מגרשים בשטח של כ- 700 מ"ר אשר נרכשו על יזמים מקומיים בעשור הקודם וכיום מוצעים לשיווק ומכירה בעקבות מחסור בבתי יוקרה לאותו קהל היעד.

 

בתרבות ובכלכלה האמריקאית, הבתים נמכרים רק כשהם מוכנים לאכלוס. ולכן בפרק הזמן שבין תהליך הבנייה ועד מסירת המפתח קיימת הזדמנות גדולה לחבור ליזם המקומי ולהיות שותף ליזמות ולפיתוח באמצעות מימון הבנייה , כאשר הצד הניהולי של הפרויקט והביצוע עצמו הוא בתחום אחריותם.

 

תהליך הבנייה מרגע ההשקעה ועד שיווק ומכירת  לדייר אורך כ- 18 חודשים.

מטרת גיוס המשקיעים בעסקה זו היא לא להיות הבעלים של הנכס אלא למכור אותו במחירי השוק הקיימים באזור וליהנות מרווח יזמי על ההשקעה.

 

לקבלת מידע רחב נוסף ולתיאום פגישה חייג או השאר פרטים

 


מספר מילים על מיאמי

מיאמי היא עיר גדולה ותוססת בדרום פלורידה המכונה "הבירה הלטינית של אמריקה". היא נקודת פתיחה מקובלת לטיולים בדרום- מזרח ארה"ב בזכות נמל התעופה הגדול והמרכזי שלה, אליו אפשר למצוא טיסות מישראל במחירים נוחים.

 

במיאמי רבתי – כול ל ערי הלוויין שלה – מתגוררים למעלה מחמישה מיליון תושבים. העיר היא מרכז תרבותי ופיננסי בארה"ב ונחשבת לעיר נקייה. מיאמי היא עיר קוסמופוליטית, עם אוכלוסייה מגוונת.  היא גם עיר נמל מרכזי ממנו יוצאות ספינות לקרוזים אל עבר הקאריביים.

 

הבהרה!

הפרסום לעיל איננו מהווה הצעה לציבור כהגדרתה בחוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך").

לאור האמור, השקעה באמצעות GaYa אינה מבוססת על תשקיף לפי חוק ניירות ערך בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסויות וכספיות של ביצוע ההשקעה.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

GAYA

שיווק השקעות נדל"ן בהתאמה אישית

GaYa שיווק השקעות נדל"ן בהתאמה אישית הוקמה כיזמות המשלבת בין עולם השיווק לעולם הנדל"ן. פעילות החברה מבוססת על ניסון רב שנים בשני תחומים אלו המקנים לה ידע וניסיון רב. היתרון שלנו נעוץ ביכולתנו לחבור ליזמי נדל"ן מקומיים, וביחד איתם לאתר הזדמנויות השקעה בנדל"ן ולטובת שיווקם לקהל הישראלי.  

 

מקצועיות, שקיפות ואמינות לפני הכל! זו לא סיסמא אלא דרך חיים.

צוות אנליסטים וכלכלנים בוחן מס' רב של הזדמנויות השקעה, מתוכם רק אלו שעברו את הבדיקות (Due diligence)  מוצגות ומפורסמות לציבור הרחב.

 

GaYa שיווק השקעות נדל"ן בהתאמה אישית מפקחת ומלווה את לקוחותיה החל משלב גיוס ההשקעה דרך מימון הפרויקט, רישום הבעלות, ניהול, תחזוקה ומכירת הנכס בעתיד.


המשקיע מלווה ע"י אילן גלזר ושות' - עורכי דין, בניהולו של עו"ד אילן גלזר, המשרד הינו משרד בוטיק העוסק בתחומי הנדל״ן בארץ ובחו״ל. בין שירותי המשרד הרבים בתחומי הנדל״ן ניתן למנות: ליווי משפטי ועסקי של פרויקטים נדלנ"ים בארץ ובחו״ל, התחדשות עירונית, עסקאות פינוי בינוי, תמ"א 38, ליווי קבוצות רכישה וקניה, עסקאות נדל"ן בחו"ל וקבוצות השקעה המשקיעות בנדל"ן בחו"ל.

 

אילן גלזר ושות' - עורכי דין מהווה מוקד ידע וניסיון רב שנים ומעניק טיפול ״מקצה עד קצה", הכולל ליווי החל מרגע החזון ועד לסיום הפרויקט. בין לקוחות המשרד  נמנים  חברות, יזמים, קבלנים בעלי נכסים, דיירים ומשקיעים. המשרד מלווה עשרות רבות של פרויקטים ועסקאות נדל״ן בעיקר באזור גוש דן ומרכז הארץ, כמו גם מלווה את פעילותם של מספר קרנות השקעה ומשקיעים פרטיים בביצוע עסקאות בארה"ב ואירופה.כמו כן, כל הפעילות העסקית של החברה מלווה ע"י שטיינמץ עמינח ושות' - משרד רואי חשבון

 

משרד שנוסד בשנת 1987 על ידי ראם עמינח וקובי שטיינמץ. במשרד מועסקים כ-300 עובדים, מתוכם כ-140 רואי חשבון וכ-12 שותפים. המשרד עוסק במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים בין היתר: ביקורת דוחות כספיים, דוחות לצורכי מס, דוח שנתי, עריכת מאזנים, ביקורת פנימית וביקורת חקירתית, ייעוץ פיננסי וכלכלי, הקמת חברה, נאמנויות, הערכות שווי, ניהול בוררויות, בדיקת נאותות (Due Diligence), הנפקת חברות בבורסה, מיזוגים ופירוקים, מיסוי בינלאומי, מיסוי אמריקאי, תכנוני מס, גילוי מרצון בארץ ובארה"ב, ייצוג בפני רשויות המס (מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ) והשגת הסדרי מס ("רולינג").

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום למאגר המשקיעים שלנו ללא תשלום וללא התחייבות

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים