בוטיק הנביאים - ירושלים

בוטיק הנביאים, ירושלים

פרויקט ייחודי ויוקרתי, באחד הרחובות המבוקשים בעיר

סוגי דירות: דירה / פנטהאוז

סוגי חדרים: 2/3/4/5 חדרים

פרויקט ‘בוטיק הנביאים’ הוא פרויקט ייחודי ויוקרתי, המשלב מגורים ובית מלון והופך את רחוב הנביאים לאחד הרחובות המבוקשים בעיר.

מגוון סוגי דירות, מ- 2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהאוזים מרווחים


פרויקט 'בוטיק הנביאים' הוא פרויקט ייחודי ויוקרתי, שמשתלב במהלך העירוני המחזיר עטרה ליושנה, והופך את רחוב הנביאים לאחד הרחוב ה המבוקשים בעיר.

 


מתחם מגורים יוקרתי, הבניין המתנשא לגובה של 7 קומות, מעמיד לרשותכם מתחם מגורים מעוצב בקפידה, המאפשר לכם לבחור מתוך מגוון סוגי דירות, מ- 2 חדרים ועד 5 חדרים ופנטהאוזים מרווחים. אתם מוזמנים לפתוח דלת לבית היוקרה החדש שלכם, בלב ירושלים, ברחוב הנביאים, וליהנות מנוף ייחודי ומבית שנראה בדיוק כפי שחלמתם.

 

דירות היוקרה בפרויקט 'בוטיק הנביאים' תוכננו ועוצבו תוך חשיבה על כל פרט קטן, ומעמידות לרשותכם מגוון אפשרויות מגורים מפנקות.

 

• עיצוב דינאמי, לכל אחד יש את החלום שלו ואת הצרכים שלו. הדירות בפרויקט הנביאים תוכננו כך שאתם תוכלו להגשים את החלום שלכם. עיצוב ותכנון הדירות בפרויקט מאפשר גמישות מקסימאלית כך שאתם תוכלו לעצב את הדירה לפי הצרכים שלכם על ידי איחוד דירות, הזזת קירות, שינוי מבנה החדרים ועוד.

 

• מרפסות, לרוב הדירות בפרויקט מרפסת צמודה. המרפסות הפונות לצד המזרחי או הדרומי נהנות מהנוף המרגש של העיר העתיקה והחומות המקיפות אותה, בעוד שהמרפסות הפונות לצד המערבי צופות על נוף אורבאני מרתק של ירושלים המודרנית. כמו כן, המרפסות בנויות בצורה כזאת שבחגים השונים תוכלו לחגוג תחת השמיים הירושלמים ולבנות במרפסת סוכה או לעצב שולחן חג מפנק.

 

• שירותים ייחודים, המתגוררים בפרויקט 'בוטיק הנביאים' ייהנו מהשירותים הייחודים המוצעים על ידי מלון הבוטיק הנמצא בקומת הכניסה. בנוסף, לרשות כל דירה קיימת האפשרות ליהנות מחניה פרטית בחנון תת קרקעי וממחסן אישי בקומת המרתף. 

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

עד 80,000 ₪ הלוואה לכל מטרה, גם לדירה!

סכום הלוואה מבוקש:
80,000 15,000
ההלוואה ניתנת באמצעות מימון ישיר.  אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים