בוטיק הנביאים - ירושלים

בוטיק הנביאים, ירושלים

פרויקט יוקרתי על קרקע בבעלות פרטית דירות 4 חדרים אחרונות!

סוגי דירות: דירה / פנטהאוז

סוגי חדרים: 2/3/4/5 חדרים

לגור בלב של ירושלים – במיקום מרכזי ברחוב הכי מבוקש!
פרויקט יוקרתי על קרקע בבעלות פרטית
דירות 4 חדרים אחרונות – לאכלוס מיידי!

 

הפרויקט נמצא באחד מרחובותיה המבוקשים של העיר ירושלים וצופה אל העיר העתיקה, אל הר הבית ואל אלפי שנות היסטוריה. הפרויקט נמצא במיקום מרכזי במיוחד, בליבה של ירושלים, כך שהכול קרוב והכל נגיש: המדרחוב ורחוב יפו, כיכר ציון, שדרות ממילא, שוק מחנה יהודה ועוד.

 

לרשות הדיירים עומדים מתחמי פנאי רבים, ביניהם לובי מפואר, טרקלין וגינה פרטית בקומת הכניסה.
בפרויקט קיים חניון תת קרקעי רחב ידיים, המאפשר חניה נוחה בלב העיר.

 

עם בואה של השנה החדשה זהו בדיוק הזמן להצטרף להצלחה ולגור במיקום הטוב ביותר בעיר. החלום שלכם הולך להתגשם בקרוב עם דירה בבוטיק הנביאים - מוזמנים לבקר בדירה לדוגמא

 

לתיאום פגישה וסיור בפרויקט – השאירו פרטים!

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה