אזורים YAROK תל מונד - תל מונד

אזורים YAROK תל מונד, תל מונד

לגדול עם הטבע בתל מונד! מגרשים לבנייה עצמית

מגרשים לבנייה עצמית בתל-מונד

אזורים מזמינה אתכם ואת המשפחה שלכם לגדול עם הטבע
ולהגיע סוף סוף לבית פרטי עם גינה כמו שתמיד רציתם.


לגדול עם הטבע בתל מונד

YAROK - שכונת צמודי הקרקע הבאה בתל-מונד, בעסקת הבנייה העצמית המשתלמת ביותר באזור השרון. הזדמנות מופלאה לצאת מהעיר, לשדרג את איכות החיים ולהעניק לילדים שלכם ילדות מאושרת במרחבים ירוקים.

 

סמוך למרחבים הירוקים של מושבי השרון, ובצמידות לשכונת גירון היוקרתית, תקום לה שכונת YAROK. שכונת מגורים גדולה וחדשה שתהפוך במהרה לחממה איכותית וקהילתית הכוללת צמודי קרקע (בבנייה עצמית), לצד שטחי מסחר וסביבה טבעית נרחבת המשמשת כריאה ירוקה לתושבים.

 

החזון של חברת אזורים בשכונת YAROK הוא להחזיר את התפיסה הקלאסית של חיי קהילה אשר שמה דגש על איכות חיים גבוהה, מרחבים פתוחים, צפיפות בנייה נמוכה וקירבה למוסדות חינוך ופעילויות לכל המשפחה. זו ההזדמנות שלכם להשתדרג ולהשתייך לאחת מקהילות הדיור האיכותיות של אזורים ברחבי הארץ.*ההדמיות להמחשה בלבד

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה