אזורים הנרקיס - ראשון לציון

אזורים הנרקיס, ראשון לציון

דירות 3-5 חד' בפרויקט המבוקש בראשל"צ החל מ- 2,650,000 ש"ח

סוגי דירות: דירה / מגה פנטהאוז / מיני פנטהאוז

סוגי חדרים: 3 חדרים/ 4 חדרים/ 5 חדרים/6 חדרים

החל מ: 2,650,000

דירות 3-5 חד' בפרויקט המבוקש בראשל"צ החל מ- 2,650,000 ש"ח
בואו לבחור את חווית המגורים החדשה שלכם עם נוף מרהיב בקומות הגבוהות

■ צמוד לפארק המרכזי
■ מרחק הליכה מאזורי החינוך, הפנאי והבילוי
■ חדר דיירים בכל בניין
■ גינות גג מפנקות
■ חדר כושר

שכונת הנרקיסים החדשה
שכונת נרקיסים החדשה ממוקמת בצידה המזרחי והמתחדש של העיר.
בשכונה זו תקים אזורים מגוון בנייני מגורים בני 20-5 קומות.


השכונה תוכננה בצורה חכמה ופונקציונלית כך שתספק מענה איכותי לכל צרכי התושבים במתחמים השונים.
התכנון המוקפד יאפשר לדיירי השכונה ליהנות ממבחר מוסדות ציבוריים, בתי ספר חדשים, אזורי מסחר ומקומות בילוי ופנאי קרובים לבית.

 


HIGH LIFE
מתחם היוקרה של אזורים הנרקיס המציע חווית מגורים עוצמתית עם נוף עוצר נשימה במגדל פרימיום בן 27 קומות. התכנון האדריכלי המודרני אשר מותאם לצרכי המשפחה הישראלית, קומת השדרה המציעה מסחר עכשווי בחנויות בוטיק והמיקום הייחודי יוצרים הבטחה להנאה צרופה של איכות חיים נחשקת.

AVENUE LIFE
מתחם השדרה מציע סגנון חיים דינאמי ומודרני, אשר מתבטא בצמד מגדלי יוקרה בני 27 קומות הממוקמים בסמוך לשדרה המרכזית של שכונת הנרקיסים. מגדלי היוקרה המשקיפים אל הנוף, לצד הקרבה לשדרת החנויות, יעניקו לדיירי המתחם חווית מגורים תוססת וצעירה.

PARK LIFE
מתחם הפארק מתאים למשפחות שמחפשות בנין בוטיק וסביבת הפנאי חשובה להם. המתחם ממוקם בסמיכות לשטח ירוק וכן, לפארק המרכזי של השכונה אשר עתיד להשתרע על כ 200- דונם. תמהיל הדירות במתחם מציע 4 בנייני בוטיק מעוצבים בני 9 קומות, עם ריאה ירוקה במרכז המתחם.

URBAN LIFE
במתחם האורבני, בחלק הצפוני של השכונה, בסמוך לריאות ירוקות ולמוקדי החינוך והפנאי יוקם מתחם ייחודי המציע שני בניינים בני 10 ו– 16 קומות בתמהיל דירות רחב ומגוון מעל לשדרת מסחר עירונית. המתחם מבטיח חווית מגורים מושלמת למשפחות שאוהבות את החיים.


*בכפוף לתקנון המבצע

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים