אביב בגבעתיים - גבעתיים

אביב בגבעתיים, גבעתיים

תנאי מימון 15/85 ללא מדד | דירות 3-6 חדרים החל מ- 3,345,000 ₪

סוגי דירות: דירה / דירת גג / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3 חדרים / 4 חדרים / 5 חדרים / 6 חדרים

החל מ: 3,345,000

פרויקט הדגל החדש של קבוצת אביב-"אביב בגבעתיים" עכשיו במחירי PRESALE!
תנאי מימון 15/85 ללא מדד | דירות 3-6 חדרים החל מ 3,345,000 ₪.


חברת אביב, אחת החברות הוותיקות והאיתנות בעולם הנדל"ן מתכננת, יוזמת ובונה יצירות פורצות דרך בישראל ובעולם מביאה לכם פרויקט חדש "אביב בגבעתיים" אשר נמצא במיקום שקרוב להכל שכונת תל גנים בגבעתיים, בסביבת פארקים ירוקים רחבי ידיים, מוסדות חינוך, מתחמי תרבות ופנאי ועוד מגוון אפשרויות לכל המשפחה.בפרויקט 3 מגדלים בני 24 קומות הכוללות מפרט עשיר ושירותים ייחודים ומפנקים העומדים לרשות הדיירים, חדר קולנוע, חדר כושר פרטי, סטודיו ליוגה, מספרת כלבים, ג'מבורי לילדים, אזור משחקי וידיאו וספרייה זה רק חלק מהשירותים שתוכלו להנות מהם.

 


הפרויקט מעוצב ומתוכנן ברמה אדריכלית בינלאומית וניתן דגש מיוחד לעיצוב שטחים משותפים המשלבים שטחי גינון טבע ושלווה. המיקום האסטרטגי של הפרויקט נמצא בסמוך לצירי תנועה ראשיים של מרכז הארץ, מחלף אלוף שדה (כביש4) ודרך השלום (נתיבי איילון). תחנות רכבת הקלה נמצאות במרחק הליכה קצר ונוח להגעה לכל מקום בלי להזיז את הרכב.

 

קרא עוד+

על החברה

קבוצת אביב

יש נדל"ן ויש אביב | 60 שנות מצוינות והובלה

חברת הנדל"ן קבוצת אביב הוקמה בשנת 1963 והחלה את דרכה כקבלן מבצע ויזמה פרויקטים פורצי דרך שהדהדו למרחקים בזכות איכויות הבניה ושיטות עבודה מתקדמות. כבר בתחילת הדרך, ראתה החברה לנגד עיניה חזון חדש בנוף הבנייה הישראלי והחלה לרקום, ליזום ולבנות תחת קורת גג אחת.אביב ייזום הינה חברת בת של קבוצת אביב, ושל חברת מליסרון. יחד, אמונה החברה על ביצוע פרויקטי יזמות ובנייה בתחום המגורים ובתוך כך גם התחדשות עירונית. אביב נמנית עם חלוצות הבנייה הוותיקות של ישראל ומתמקדת בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים המממשים תפיסת עירוב שימושים ומשלבים בין מסחר למגורים, כדי ליצור מרחבי חיים חדשניים במסגרת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית או במסגרת רכישת קרקע לבנייה.

 

סימן ההיכר הבולט של החברה הוא איתור אזורי הביקוש האטרקטיביים ביותר בישראל, בהם היא בונה ומחדשת את מרחב החיים האורבני של התושבים. אביב ייזום מלווה את הדיירים בפרויקטים השונים משלב הרעיון באמצעות זרועות התחדשות עירונית ועד קבלת המפתח לדירה החדשה, ומהווה בית אחד לכל הצרכים בנקודות הזמן השונות בתהליך.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים