ראש עיריית טבריה רון קובי יוזם את הגעת וועידת הנדל"ן של ישראל לעיר

וועידת הנדל"ן מתקיימת בהשתתפות ראשי רשויות, יזמים, קבלנים, עורכי דין, שמאים, אדריכלים, חברות מימון, בנקים, עיתונאים ועוד.

בהתראה קצרה הצליח ראש העיר לזמן יזמים בכירים ועיתונאים כלכליים ליום עיון וסיור מקיף בשטח אודות הפוטנציאל הכלכלי העצום הגלום בטבריה האורחים התרשמו לחיוב מהיום הפורה ולפי התכנון תיערך הוועידה בעוד חודשיים בטבריה 

 

ראש העיר רון קובי: "אנו מרכזים מאמץ בפיתוח אקלים חדש של יזמות, התחדשות עירונית ומתן מסלול ירוק לכל יזם שישקיע בטבריה".

 

רה"ע רון קובי מוביל את הסיור בשטחראש העיר רון קובי מוביל את הסיור בשטח

 

ראש העיר רון קובי עושה רושם על מהלך מוצלח נוסף שימקם את העיר טבריה חזק על מפת הנדל"ן הארצית. רון קובי הצליח  לפני ימים אחדים לכנס את ראשי מרכז הנדל"ן בישראל בעבר, נציגי החמ"ת ומשרד השיכון, בנוסף למספר לא מבוטל של יזמים ואנשי עסקים בכירים מטבריה ומרחבי הארץ ועיתונאים כלכליים בכירים בהובלתו של עורך המוסף הכלכלי של עיתון ידיעות אחרונות עופר פטרסבורג, ליום עיון מרוכז בלשכתו שכלל אחר כך גם סיור מקצועי מקיף במספר מוקדים של העיר טבריה.

 

תצפית על גג המצודה הצלבניתתצפית על גג המצודה הצלבנית

 

מטרתו של יום העיון היתה לחשוף למשתתפים במקור ראשון את הפוטנציאל להשקעות כלכליות נדל"ניות הגלומות בעיר טבריה במכלול של תחומים. ראש העיר רון קובי פרס בפני המשתתפים את משנתו ואת תפיסתו הכלכלית בכל הקשור לפיתוח אקלים חדש של יזמות, התחדשות עירונית, השקעות בנדל"ן שיניב תשואות מכובדות והנעת הכלכלה העירונית ע"י הקמת פרוייקטים, אטרקציות ומיזמים במרכזי התיירות ובמוקדים שונים בעיר. לאחר יום העיון יצאו המשתתפים לסיור מקצועי בהובלת ראש העיר באזורים שונים כגון: מתחם דונה גרציה, המצודה הצלבנית, מיתחם הסראייה, מבנה מסעדת טיבריוס, גלריית עמוס ישכיל, הטיילת, חופים לא מוכרזים שלגביהם יש תוכניות עתידיות להסדרה, רצועת חוף הדקל, שכונת מול ארבל, ועוד. במהלך הסיור חשף ראש העיר בפני המשתתפים חללים תת קרקעיים נסתרים מדהימים ביופיים, היכולים בקלות להפוך לאטרקציות תיירותיות מרכזיות ולהשקעה נדל"נית כדאית ביותר. המשתתפים שאבו עידוד רב מיום העיון ומהסיור המקצועי המודרך וההישג המרכזי למעשה מהיום הזה הוא הנכונות שהביעו המשתתפים בפני ראש העיר, להיעתר ולהשתתף בוועידת הנדל"ן שתיערך בעיר טבריה.

 

מבואת האולם היפה של המצודה הצלבניתמבואת האולם היפה של המצודה הצלבנית

 

 

בוועידת הנדל"ן נוטלים חלק שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות, יזמים, קבלנים, עורכי דין, שמאים, אדריכלים, חברות מימון, בנקים, עיתונאים ועוד. במהלך הוועידה שתיערך בטבריה יתקיימו פאנלים מקצועיים מרתקים, בהשתתפות בכירים מעולם הנדל"ן בארץ ובחו"ל, פיתוח קשרים עסקיים ויותר מכל תהיה זו חשיפה רבת היקף ברמה הארצית לפוטנציאל הכלכלי הגלום בעיר טבריה.

 

 

ראש העיר בפגישה בלשכה עם משתתפי יום העיוןראש העיר בפגישה בלשכה עם משתתפי יום העיון

 

 

חלל קרקעי לא מנוצל במיתחם הדונה גרציהחלל קרקעי לא מנוצל במיתחם הדונה גרציה

 

 


ראש העיר רון קובי: "אנו מרכזים מאמץ בפיתוח אקלים חדש של יזמות, התחדשות עירונית ומתן מסלול ירוק לכל יזם שישקיע בטבריה, צריך להקל על היזמים שרוצים לבוא ולהשקיע בטבריה וליצור מאכניזם של מערכת שלמה סיבובית שתניע את הכלכלה העירונית. יש לנו תוכניות מדהימות לגבי המשך פיתוחה של העיר ושדרוג מרכזי התיירות ואנו נחשוף לציבור חלק מהן בוועידת הנדל"ן של טבריה שתיערך בעיר בקרוב".