הגבעה פרויקטים הנדסיים

הגבעה פרויקטים הנדסיים

איכות אמינות ומצוינות

הגבעה י.ח. בע"מ הינה חברה פרטית מהמוערכות בתעשייה הישראלית המתמחה בעבודות פלדה כבדות. מאז ייסודה בשנת 1986 "הגבעה" עוסקת במגוון רחב מאוד של פעילויות בתחום הפלדה בישראל ומייצרת מבני פלדה אזרחיים ותעשייתיים, גשרים, מכלים, מכלי לחץ, מגדלי תהליך וציוד שינוע לסוגיו.

 

עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה בתחום הפלדה, "הגבעה" משלבת הלכה למעשה את הקונספט "הכול תחת קורת גג אחת" ומאפשרת ללקוחותיה את מגוון השירותים וזאת החל מאפיון הפרויקט, תכנון, ייצור, צביעה, הובלה, הרכבה, הרצה ומסירה ועל פי קו מנחה: שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

מחויבותה של "הגבעה" לאיכות אמינות ומצוינות באה לידי ביטוי במתקני ייצור מודרניים, ציוד ייצור מתקדם ביותר, וכוח אדם איכותי תוך הקפדה בלתי מתפשרת על לוחות זמנים, דרישות הלקוח, איכות המוצר, ועמידה בתקנים ישראלים ובינלאומיים כגוןEN ASME, DIN, API, ISO ,BS. שיתוף פעולה עם  מתכננים\מהנדסים וספקים מובילים בשוק הפלדה בישראל הוא נר לרגלנו.

 

לרשות "הגבעה" עומדים כ- 50,000 מ"ר של שטחי יצור ותפעול וביניהם כ- 8,000 מ"ר של אולמות ייצור מתקדמים המאובזרים בציוד מתקדם כושר שינוע גבוה ביותר ותפוקות ייצור של למעלה מ 800 טון לחודש.

 

  • 8 עגורנים בעלי כושר הרמה מ 5 עד 80 טון.
  • מכונת פלזמה CNC  4.1 מטר על 16 מטר לחתוך וסימון פחים עד 50 מ"מ עובי
  • פנטוגרף  CNC חיתוך בלהבה 6500 מ"מ על 12000 מ"מ.
  • שני קווי CNC לקידוח וניסור קורות.
  • מערגלת עד עובי של 90 מ"מ ברוחב 3 מטר.
  • ציוד ריתוך מתקדם.
  • מתקני סיבוב לריתוך עד עומס 180 טון.
  • מפעל צבע מאובזר.

 

פרויקטים מרכזיים: גשר שבעת הכוכבים, היכל התרבות אשדוד, יקב ברקן בקיבוץ חולדה, מגדל זיקוק בז"ן בחיפה,מיכלי גפ"מ – ק.צ.א.א,מרכז הירידים תל אביב,משהב"ט הקריה תל אביב.

 

חזון

לחברת הגבעה י.ח. בע"מ תפקיד מרכזי בתעשייה הישראלית. אנו שואפים להמשיך ולהיות חברה עסקית מהמובילות בישראל, להתאים את עצמנו לתנאי השוק המשתנים ולתמורות כלכליות בארץ ובעולם תוך שימור לקוחות קיימים ופריצה לשווקים חדשים בישראל ובחו"ל.לשם כך, נספק ללקוחותינו מוצרים ושירותים הצופים את צרכיהם ועונים על רצונותיהם. נספק שירות מעולה, ביעילות, איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. נחתור למצוינות ניהולית, לחדשנות ויצירתיות. נפעל לטיפוח ההון האנושי ולשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו וספקינו. נפעל לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה ואיכות בכל מעשינו. גלגל הערכים: קיימות ומוניטין אנושיות. אחריות. יושרה. מהימנות .

קרא עוד+