עין הים - בין מכמורת לקיסריה
על הפרויקט

עין הים - בין מכמורת לקיסריה , חדרה

פרוייקט מגורים יוקרתי בין מכמורת לקיסריה - מול הים!

מגדלי עין הים - פרוייקט מגורים בין מכמורת לקיסריה - על חוף ימה של חדרה. 15 קומות 42 יח"ד.
קבוצת נתנאל גרופ בע"מ בונה בשכונת עין הים את פרוייקט היוקרה- מגדלי עין הים.
שכונת עין הים- שכונת היוקרה החדשה, ממוקמת בסמוך לרצועת החוף של חדרה הנמצאת בשלבי אישור לפיתוח איזורי של מרכז תיירות ונופש ובסמוך להם שכונות יוקרה של בתים צמודי קרקע ומגדלי מגורים.הסביבה הטבעית הצמודה לשכונה החדשה כוללת שמורת טבע פראית ושמורת אקליפטוסים טבעית הסמוכים ל"פארק שרון" שהוכרז כגן לאומי המיועד לשימור על שטח של כ-6000 דונם של נוף מדהים.
קבוצת נתנאל גרופ בע"מ מביאה עימה את אכויות הבנייה שלה, את התכנון והמחשבה על כל פרט ומפרט טכני גבוה שהופכים את הפרוייקט לאיכותי ומיוחד.

על החברה

קפיטל גרופ בע''מ

קפיטל גרופ הינה חברה יזמית ותיקה בתחום הנדל"ן הפועלת בארץ ובחו"ל מזה עשרות שנים. החברה מתמחה באיתור ושיווק עסקאות נדל"ן מניבות, בניהן כאלו שהניבו תשואות מרשימות בשנים האחרונות. קפיטל גרופ מלווה ומנהלת את תהליך הרכישה בעבור לקוחותיה במקצועיות, שירותיות ואמינות תוך שיתוף פעולה עם הגורמים המקצועיים מהשורה הראשונה.

בימים אלה מקימה החברה מעל 700 יחידות דיור אותן ארגנה החברה בכ – 10 קבוצות רכישה מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום. מעבר לפעילותה בקבוצות רכישה, מאתרת החברה קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה במיוחד ומשווקת אותן לקבוצות רוכשים ומלווה אותן לאורך כל הדרך.

בין מגוון הפרויקטים ששיווקה החברה ניתן למצוא קרקעות שהופשרו לבנייה וערכן עלה פי עשרות מונים:

*מתחם צפון ויצמן ברעננה אשר הופשר לבנייה במסגרת תכנית רע/2015.

 ערך הקרקע עלה מ-40,000$ דאז ל-1,100,000$ כיום.

*מתחם סוקולוב בהוד השרון אשר הופשר לבנייה במסגרת תכנית הר/1200.

ערך הקרקע עלה מ-60,000$ ל-1,800,000$ לדונם כיום.

*מתחם בן יהודה בכפר סבא אשר נמצא בהליך הפשרה ותכנית הבנייה הופקדה.

ערך הקרקע עלה במאות אחוזים וצפוי להמשיך לעלות עם קבלת היתר הבנייה.

קפיטל גרופ היא מבין החברות היחידות, אם לא היחידה,  אשר מתמחה בתחום הקרקעות עשרות שנים ובעלת קבלות בדמות קרקעות שכבר הופשרו לבנייה. בימים אלו מלווה ומנהלת החברה את בנייתם של 700 יחידות דיור ב-10 פרויקטים שונים בכל רחבי הארץ.

 

 

פרויקטים נוספים באזור
שתף
מפה
שלח פרטים