ארגמן - נס ציונה

ארגמן, נס ציונה

מבצע סוף שנה עד 150,000 ש"ח הנחה!

דירה קונים עכשיו!
מבצע סוף שנה עד 150,000 ש"ח הנחה.

ארגמן – במערב נס ציונה, פרויקט המתוכנן כ"ירוק מצטיין" ראשון בישראל - גם לגור בריא וגם לחסוך בהוצאות החשמל והמים

במערב נס ציונה, במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונת ארגמן, למרגלות רכס גבעות הכורכר שהוכרז כגן לאומי, מקימה קבוצת חנן מור את פרויקט "ארגמן" הכולל בנייני מגורים בתכנון "ירוק מצטיין" ראשון בישראל, תוך שילוב ערכי הקיימות ואיכות הסביבה. הפרויקט נבנה על פי עקרונות הבניה הסביבתית שקבוצת חנן מור מובילה בישראל הכוללים: בית בריא, בטחון ונוחות, חסכון בהוצאות החשמל והמים, טיפוח חיי משפחה וקהילה ושמירה על איכות הסביבהבפרויקט 5 בניינים ייחודיים בני 8 קומות עם דירות מרווחות ומבט לנוף הגן הלאומי או לפארק הירוק שבמרכז השכונה.

בפרויקט דירות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מדהימים.

גבעות הכורכר שהוכרזו כגן הלאומי ייחודיים בפרח הנדיר אירוס הארגמן הפורח בעונה, תושבי האזור נוהגים לטייל בגבעות ולהפריח עפיפונים. משני צדדי שכונת ארגמן תוחמים אותה שתי שכונות הקוטג´ים היוקרתיות ביותר בנס ציונה: שמורת מליבו וגבעת האירוסים. בתוך השכונה כבר פועל בית הספר היסודי "ארגמן" ומתוכננים מוסדות חינוך וגני ילדים נוספים, בסמוך לשכונה ממוקמת קירית החינוך והתרבות של נס ציונה הכוללת תיכון וחטיבות ביניים מהמובילות בארץ בהישגי החינוך.

קבוצת חנן מור הנה יזמית נדל"ן ציבורית בינלאומית עתירת ידע וניסיון מוכח ביזום והקמה של מגוון יחידות דיור למגורים ושטחי מסחר בארץ ובעולם. הקבוצה נהנית מחוסן פיננסי ומדורגת בדירוג דאנס 100 החברות המובילות בישראל בדרוג BDI, מובילה את הבניה הסביבתית בישראל וקיבלה את אות מעלה על הוצאת דו"ח אחריות חברתית וקיימות, חברה מייסדת בעמותה ובמועצה הישראלי לבניה ירוקה ובוועדת "בונים שינוי".


*
התמונה להמחשה בלבד. ט.ל.ח
*
המבצע בחודש דצמבר בלבד, מספר הדירות מוגבל!

מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

קבוצת חנן מור

מובילה בבנייה ירוקה

קבוצת חנן מור הינה יזמית נדל"ן ציבורית בינלאומית עתירת ידע וניסיון רב ומוכח ביזום והקמה של מגוון פרויקטים למגורים ושטחי מסחר בארץ ובעולם. הקבוצה מובילה בתחום של בנייה ירוקה וחווית המגורים המתקדמת בישראל, וקיבלה את אות מעלה 2009 על הוצאת דו"ח אחריות חברתית וקיימות וחברה מייסדת במועצה ובעמותה ישראלית לבנייה ירוקה.

הקבוצה נהנית מחוסן פיננסי ומדורגת בדירוג BDI של החברות המובילות בישראל.

 

כקבוצה המובילה בתחום של בנייה ירוקה ועיצוב חווית המגורים המתקדמת בישראל, קבוצת חנן מור פועלת תוך השקעה מוקפדת בכל שלבי הפרויקט, כאשר התפיסה המובילה הינה מרכזיות הלקוח וסיפוק כל צרכיו, החל משלב התכנון המקיף, דרך שלבי ההקדמה המקצועית והבלתי מתפשרת.

הקבוצה מישמת את התכנון הירוק כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט ומקפידה על שימת דגש מוגבר בנושאי אופי המגורים ההתנהלות בין הדיירים לצד תכנון חסכוני באנרגיה ובמים.

 

קרא עוד+
שתף
מפה