אזורי קרית אונו - קרית אונו

אזורי קרית אונו, קרית אונו

מבצע לדירות אחרונות 5 חדרים החל מ 1,900,000 ₪!

אזורי קרית אונו, שכונת העילית החדשה של גוש דן (15 דקות נסיעה מתל אביב), ממוקמת במערב קרית אונו - ישוב שקט, ותיק ויוקרתי, עם מוסדות חינוך וקהילה איכותיים ונגישות מעולה לכל מקום בלב הארץ.אזורי קרית אונו
היא מתחם מגורים פרטי, מרווח ובטוח לילדים, המוקם על הקרקע האחרונה לבנייה בחלק המערבי המבוקש של הקריה. לאחר השלמת אכלוס 204 היחידות של שלב א', החלה המכירה לשלב ב' בפרויקט בו נבנים 2 בניינים בני 9 קומות, 38 דירות בבניין, כולל חניות תת קרקעיות, מחסן אישי לכל דירה ומרפסות שמש מרווחות, לצד פרק פנימי, פיתוח סביבתי מושלם והתשתית המעולה של קריית אונו".

 

היצע הדירות: 4 חדרים, 5 חדרים, מיני-פנטהאוזים (4 ו-5 חדרים), דופלקסים (5 ו-6 חדרים)

מפרט טכני
 
על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

חברת 'אזורים' מתכננת ובונה פרויקטים למגורים ברחבי הארץ כבר מעל ל-50 שנים.

הבסיס לכל אחד מפרויקטים אלה הוא התכנון המוקפד וירידה לפרטים הקטנים, המאפשרים ללקוחות החברה ליהנות מחיי קהילה עשירים. 'אזורים' היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב ובזכות הניסיון רב השנים, האיתנות והיציבות הפיננסית היא אחת החברות הגדולות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל.

 

החברה מתחדשת ומתעדכנת בהתאם לצרכי המשפחה הישראלית ויוצרת עבורה סביבות מגורים איכותית, המספקת את כל צרכי התושבים וכוללת גנים, מרחבי דשא, מתחמי פנאי, מרכזים מסחריים ועוד.

 

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים