אזורים גן יהוד - יהוד

אזורים גן יהוד, יהוד

החלה מכירת הבניין השני! מגוון דירות בפרויקט אזורים גן יהוד-מונוסון

סוגי דירות: דירת גן / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3.5 / 4 / 5 חדרים

פרויקט אזורים גן יהוד-מונוסון מזמין אתכם לצמוח עם אחת הערים האטרקטיביות בבקעת אונו, הנמצאת במהלכה של מהפיכת נדל"ן המתבטאת בתנופת בניה המחדשת את פניה של העיר.

 

המגדלים המעוצבים והדגש על איכות הבניה ומפרט הדירות הופכים את יהוד-מונוסון בכלל ואת פרויקט אזורים גן יהוד-מונוסון למוקד משיכה לזוגות, משפחות צעירות ולאנשים שלא מוכנים לוותר על איכות החיים ועל שכנים טובים.פרויקט אזורים גן יהוד-מונוסון מעמיד לרשותכם שני מגדלי מגורים בני 15 קומות כל אחד, מגוון דירות רחב 4 עד 5 חדרים.

 

קרא עוד+
תכניות דירה לצפייה בדגם בחר תכנית דירה
סוג הנכס מס' חדרים שטח במ"ר מרפסת / גינה במ"ר צפייה בתכנית דירה
דירה 5 חד'
דירה 5 חד'
דירה 5 חד'
דירה 5 חד'
דירה 4 חד'
דירה 5 חד'
דירה 5 חד'
דירה 4 חד'
דירה 5 חד'
דירה 3 חד'
עוד תוכניות דירה +
מפרט טכני

בניין:
מגדלי המגורים בפרויקט אזורים גן יהוד-מונוסון נישאים לגובה של 16 קומות והם בעלי עיצוב חיצוני מרשים. המגדלים מתוכננים כך שאתם תיהנו מסטנדרט מגורים גבוה שייתן מענה לצרכים שלכם ויאפשר לכם ליהנות מיוקרה יחד עם מגורים במרכז הארץ.

•  לובי כניסה מעוצב ומזמין.
•  חדר תושבים העומד לרשות דיירי הבניין, ושיהווה מוקד להתכנסויות ואירועים קהילתיים.
•  מחסן פרטי המוצמד לכל דירה.
•  גינה קהילתית השייכת לתושבי הפרויקט אשר במרכזה גן משחקים מתקדם וייחודי.

 

בכל מגדל עומד לרשותכם מנעד דירות רחב, כך שתוכלו למצוא מענה מדויק לצרכיכם:

•  דירות גן בנות 3.5-5 חדרים עם גינות רחבות ידיים
•  דירות 3.5-5 חדרים בעלות מרפסות הצופות לנוף אורבני ייחודי.
•  פנטהאוזים מפנקים ורחבי ידיים של 5 חדרים.

אתם מוזמנים להצטרף לפרויקט של חברת אזורים, מחברות הנדל'ן הותיקות והמובילות בישראל. אזורים שמה במרכז העשייה את חיי הקהילה והנוחות של התושבים, ומזמינה אתכם לגור בבית מעוצב בסטנדרט גבוה ובמקביל ליהנות מכל היתרונות שיש לחברה הותיקה להציעה – יציבות, ביטחון ואיכות.

אזורים גן יהוד-מונוסון– דירה

בתכנון הדירות בפרויקט אזורים גן יהוד-מונוסון הושם דגש על מתן מענה לצרכי הדיירים בשאיפה לגרום לכם להרגיש בבית מהרגע שתפתחו את הדלת בפעם הראשונה.

 

מנעד הדירות הרחב – דירות גן, דירות 3.5, 4 ו- 5 חדרים ופנטהאוזים יוקרתיים – מאפשר לכל משפחה למצוא מענה לצרכיה וליהנות ממרחב מחיה איכותי ומעוצב.

קרא עוד+
על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

חברת 'אזורים' מתכננת ובונה פרויקטים למגורים ברחבי הארץ כבר מעל ל-50 שנים.

הבסיס לכל אחד מפרויקטים אלה הוא התכנון המוקפד וירידה לפרטים הקטנים, המאפשרים ללקוחות החברה ליהנות מחיי קהילה עשירים. 'אזורים' היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב ובזכות הניסיון רב השנים, האיתנות והיציבות הפיננסית היא אחת החברות הגדולות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל.

 

החברה מתחדשת ומתעדכנת בהתאם לצרכי המשפחה הישראלית ויוצרת עבורה סביבות מגורים איכותית, המספקת את כל צרכי התושבים וכוללת גנים, מרחבי דשא, מתחמי פנאי, מרכזים מסחריים ועוד.

 

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים